Jdi na obsah Jdi na menu
 


"Žena na úteku"

Obrazek


*Info k telenovele*

Originál-Kachorra
Originál/Preklad-Zena na úteku
Počet dielov-150
Rok výroby-2002
Zem výroby-Agentína
TV spoločnosť-Telefe
Interpret-Natalia Oreiro
Téma-Cuesta Arriba,Cuesta Abajo
Téma/Preklad-Raz hore, Raz dole

Obrázky:
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek


ObrazekOBSAH

Příběh začíná ve vězení kde poznáváme Antonii „Kachorru" Guerrerovou, která je obviněna z vraždy advokáta Armendarise kterou nespáchala. Právě ji odvážejí do ženské věznice, na cestě z cely se seznámíme s jejím snoubencem Germánem Capellem, nejlepší kamarádkou Patricií, jeptiškou Catalinou, otcem Franciskem a s dalšími důležitými postavami.

Při převážení se ale stane nehoda, policejní auto se srazí s taxi , ve kterém právě jede velmi vzdělaná 32letá vychovatelka - Rosario Achavallová - která míří do rezidence rodiny Moraviů.Všichni - kromě Kachorry - jsou v bezvědomí a ta v této situaci spatří šanci na útěk. Sebere Rosario oblečení, doklady a uteče. Na cestě nikam ji na mobil Rosario zavolá Bruno Moravia a ptá se jí, kde je, Kachorra chvíli váhá ale nakonec se rozhodne předstírat že je Rosario a skrývat se nějakou dobu u Moraviových. Obarví si vlasy na bláznivou zrzavo - červenou barvu, ostříhá si je (dokonce i ofinku) a navlékne na sebe oblečení Rosario, které je nejen VELMI barevné, ale i asi tak o 10 čísel větší než Kachorra potřebuje.

Dorazí do domu Moraviů kde ji Bruno řekne, že má 190 minut zpoždění, Kacho si ho okamžitě zařadí do škatulky „Bručounů", zjistí, že s ostatními členy rodiny to nebude o nic jednodušší. Tetička Bernarda je typická stará panna, která celý svůj život obětovala rodině své sestry a zahořkla z toho tak, že už ani nedokáže cítit lásku, sestra Bruna - Josefina - je 15-ti letá, nevychovaná holka která má pusu proříznutější než Kachorra a nakonec Lautaro, kterého si ale Kacho zamiluje, je tichý a docela milý. Ze služebnictva je kuchařka Pierrina první, kdo Kachorru odhalí, Chichilo je podivínský italský řidič který se ještě nenaučil pořádně španělsky a navíc je dost na ženský, ale pomáhá Kachoře jak jen může.V prvních dílech je Kachorra pořádně vystrašená, bojí se odhalení ze strany Moraviů a následné zatčení policií. Naštěstí se nic nestane a ona se pomalu stává velmi oblíbenou v rodině. Lautara si získá hned a dokáže zkrotit i Josefinu. Ačkoliv je Kachorra nevzdělaná a vydává se za ženu která umí spoustu jazyků a vystudovala snad všechny university v různých koutech světa, dokáže se vždy bravurně vykroutit z každé nebezpečné situace.

Nakonec se ale Kacho spíš než o děti Moraviu, stará o Bruna. Ačkoliv on je zasnoubený s Mechou, která se ho nehodlá jen tak vzdát a Kachorra je zasnoubená s Germanem, přesto mezi ní a Brunem brzy vznikne cit, který si ale ze začátku nechtějí připustit - láska. Nakonec k sobě najdou cestu, ale i přesto je čeká mnoho překážek. Především - jak Kachorra sdělí Brunovi, že je Kachorra a ne Rosario? A jak vlastně Bruno zareaguje???

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zase super telenovela

(Crazy, 25. 9. 2007 12:19)

sice podobny dej ako v sos mi vida (predstierala ze je niekto iny a obaja uz mali snubencov) ale aj tak je to SUPER telenovela a kachorra s tym brunom vyzerali spolu fakt zlato :)))

Pačila

(monita, 1. 9. 2007 14:47)

nebolo toaž take dobre ako Divoký anjel ale dobrý dej a Naty tomu dodala šmrc, Naty ideš.... Celkom sa mi páčila....